четверг, 2 января 2020 г.

С Новым 2020 годом!Привет:) С наступившим Новым годом и Рождеством! Наилучшие пожелания и много радости и сил в новом году! 

С благодарностью Богу, переворачивая главу жизни под названием 2019, привет 2020!  Наша семья растет -  в морщинах, килограммах и сантиметрах, а не в количестве;)


Наша традиция семейного рождественско-новогоднего фото. Детки подросли и фотографироваться стало в разы легче;)

В основном моя активность здесь

До встречи! 

2 комментария:

  1. Бо ви можете зберегти свій шлюб і якомога швидше повернути свого колишнього хлопця після розлучення / розлучення через доктора Егвалі .. Мене звуть Феліція, я завжди буду вдячний великому доктору Егвалі за відновлення мого розірваного шлюбу після мого чоловік пішов від мене заради таємничих стосунків. марно. Я ніколи не вірив у чари, поки мій друг не познайомив мене з цим. Спочатку я ставився до цього скептично, тому що багато чув про фальшивих чарівників, але залишив свої сумніви позаду, тому що я відчайдушно намагався повернути чоловіка, і я зробив це відповідно до того, що у мене було. запитав він. Тепер мій чоловік повернувся через кілька днів після того, як я з ним зв’язався. Я знову живу щасливо з чоловіком після 6 місяців розлучення, і я не відпочину, поки він не стане відомим усьому світу, - сказала я йому. Доктор Егвалі також спеціалізується на лотереї, виліковуючи різні види хвороб, трави для вагітності. Зв’яжіться з д -ром Егвалі за його електронною адресою (Dregwalispellbinder@gmail.com) або за допомогою Whatsapp за номером +2348122948392

    ОтветитьУдалить